Nakon što je izbacio Hajduk iz Europe pobjedom 3:1 u Tirani, Dinamo City naišao je na puno jačeg protivnika. U prvoj utakmici playoffa za ulazak u Konferencijsku ligu poljska Jagiellonia slavila je s uvjerljivih 3:0 i praktički osigurala prolazak dalje.
Rani golovi odlučili dvoboj
Jesus Imaz u 12. minuti otvorio je seriju pogodaka, Alfimico Pululu povisio je na 2:0 u 34. minuti, a Norbert Wojtuszek početkom drugog dijela zabio treći gol za konačnih 3:0. Uzvrat se igra za tjedan dana u Tirani, gdje Albancima treba pravo čudo za preokret.
Dinamo City pred puno težim izazovom nego protiv Hajduka
Protiv splitskog kluba Albanci su u uzvratu uspjeli nadoknaditi minimalan zaostatak od 2:1, no ovog puta razlika od tri gola čini se nedostižnom. Jagiellonia je već ranije privukla pozornost u Hrvatskoj, svladavši Widzew Lodz, klub koji vodi hrvatski trener Željko Sopić.



































