Home Sport Ante Rebić se oglasio nakon incidenta: Poslao je znakovitu poruku preko Instagrama

760
0

Milan je na svom San Siru u 22. kolu Serie A poražen od Spezije s 2:1, a prava se drama odvijala u posljednjim trenucima utakmice, kada je Milanu poništen gol za pobjedu i kada je Spezija nakon toga u 95. minuti zabila za pobjedu.

Za Milan je igrao Ante Rebić i to od 84. minute, a mogao je biti i junak utakmice jer je u 92. minuti asistirao Rafaelu Leau za 2:1, ali je sudac Sierra poništio pogodak. Rebić je pobjegao svom čuvaru i dao loptu prema Messijasu, a zatim ga je protivnički igrač srušio na travnjak prekršajem i sudac je poništio pogodak jer je pustio prednost i zatim je vratio loptu Milanu, ali u obliku slobodnog udarca.

Tu je Rebić potpuno poludio i nasrnuo na suca, unio mu se u lice i hvatao ga za glavu, što je strogo zabranjeno i može rezultirati teškom kaznom.

Prenijeli su mediji u Italiji pojedinosti tog događaja, ali oglasio se i Ante Rebić. Na Instagramu je objavio fotografiju s treninga, a napisao je usto: “Nekad si pas, a nekad si drvo”.