Home Mozaik Baby Lasagna ima savjet za Marka Bošnjaka za nastup na Euroviziji

Baby Lasagna ima savjet za Marka Bošnjaka za nastup na Euroviziji

154
0
hqdefault (46).v1
Baby Lasagna

Baby Lasagna sprema koncert u Zagrebu povodom promocije svog debitantskog albuma „Demons & Mosquitoes“. Zagrebački nastup ujedno će biti i završnica njegove europske turneje, a domaća publika, ističe, predstavlja poseban izazov.

“Najteže mi je nastupati doma. Publika je stroža i manje uzbuđena jer im nisi egzotičan. No, kada kliknemo, to postane nešto stvarno posebno,” otkriva Baby Lasagna.

Omiljena pjesma s albuma

Iako je “Rim Tim Tagi Dim” donijela međunarodnu slavu, Marko otkriva da mu je najdraža pjesma za izvođenje „Biggie Boom Boom“.

“To je pjesma s kojom je cijeli projekt počeo. Publika doslovno poludi, a ja silazim s pozornice i skačem s njima. Teško da će ju ijedna pjesma uskoro nadmašiti,” kaže.

Tajni nastup s Käärijom na Euroviziji

Baby Lasagna će se ponovno pojaviti na eurovizijskoj pozornici – ovog puta kao gost, u zajedničkom nastupu s finskim predstavnikom Käärijom.

Ne mogu otkrivati previše jer je sve iznenađenje, ali ideja je došla izravno od EBU-a. Nastup će biti prava poslastica za fanove Eurosonga,” najavio je.

Mišljenje o Marku Bošnjaku i pjesmi “Poison Cake”

Komentirao je i ovogodišnjeg hrvatskog predstavnika Marka Bošnjaka, koji je s pjesmom “Poison Cake” trenutno pri dnu kladionica.

Bio mi je među top 5 kada su pjesme izašle. Ako poradi na nastupu, može promijeniti očekivanja. Savjetujem mu da se zabavi i opusti – to su rijetke prilike. I da si uzme nešto za jesti jer Eurovizija ne časti ničim,” uz osmijeh poručuje.

Obitelj i budućnost

Iako karijera napreduje, Baby Lasagna kaže da mu je život izvan pozornice jednako važan.

“Želim ostati obiteljski čovjek. Karijera je važna, ali odnosi su važniji. Najviše volim kada smo zajedno, kuhamo, šetamo – važno mi je zajedništvo,” zaključio je.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here