Home Sport Benzema u završnici donio pobjedu Realu kod Valladolida, Modrić igrao od 88....

Benzema u završnici donio pobjedu Realu kod Valladolida, Modrić igrao od 88. minute

141
0

Real Madridje u 15. kolu La Lige na gostovanju pobijedio Valladolid 2:0. Momčad Carla Ancelottija tako je uspješno krenula u nastavak sezone nakon Svjetskog prvenstva, no nogometaši Valladolida pokazali su se kao tvrd protivnik te su oba gola primili u završnici utakmice.

Blok domaćih slomljen je tek u 83. minuti iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon VAR pregleda. Pokazalo se da je Javier Sanchez igrao rukom nakon Realovog udarca iz kuta. Siguran realizator jedanaesterca bio je Karim Benzema. Dodajmo da je zbog prigovora nakon penala crveni karton dobio Sergio Leon pa je Valladolid u završnim minutama imao igrača manje.

Real je to iskoristio da iz kontranapada zapečati pobjedu u 89. minuti. Eduardo Camavinga pobjegao je po lijevoj strani i odigrao povratno dodavanje za Benzemu, a on je mirno primio loptu i zabio za konačnih 2:0.

Iako je mogao biti pošteđen akcije, Luka Modrić to je odbio te se stavio na raspolaganje Ancelottiju za dvoboj protiv Valladolida. Hrvatski kapetan ipak nije igrao mnogo te je ušao tek u 88. minuti umjesto Federica Valverdea. Na terenu je proveo ukupno deset minuta jer se igralo osam minuta sudačke nadoknade.

Real je pobjedom barem privremeno zasjeo na čelo prvenstvene ljestvice s 38 bodova, dok drugoplasirana Barcelona s utakmicom manje ima i bod manje. Valladolid se nalazi na 15. mjestu sa 17 osvojenih bodova.

Previous articleVIDEO Intervju hrvatskog vojnika u Ukrajini: “Bio sam ozljeđen i imao sam četiri operacije”
Next articleVIDEO: Žena bez ikakvog razloga gurnula trogodišnjaka na tračnice, spasio ga prolaznik