Home Najnovije Bivši Hajdukov nogometaš stradao u utakmici Bundeslige 2. Ukazivala mu se pomoć

Bivši Hajdukov nogometaš stradao u utakmici Bundeslige 2. Ukazivala mu se pomoć

124
0

Nakon pobjede u 1. kolu njemačke Bundeslige 2 nogometaši HSV-a u drugoj ligaškoj utakmici sezone bili su domaćini Hansi koja je golom duboko u sudačkoj nadoknadi, u 94. minuti, stigla do pobjede 1:0 i tako nanijela hamburškom timu prvi poraz u natjecanju.

Pogodak odluke postigao je Kevin Schumacher koji je u igru ušao u 72. minuti. Istovremeno je kao dio zamjene HSV napustio bivši Hajdukov igrač Mario Vušković koji je u duelu koji je prethodio zamjeni ozlijedio palac.