Home Sport Borna Ćorić sjajnim preokretom do drugog kola Roland Garrosa!

Borna Ćorić sjajnim preokretom do drugog kola Roland Garrosa!

92
0

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u drugo kolo Roland Garrosa 3:6, 6:2, 6:3, 6:1 pobjedom protiv Španjolca Carlosa Tabernera nakon tri sata i 10 minuta igre.

Ćorić je nešto slabije ušao u susret, u prvom setu je dva puta gubio svoj početni udarac te je Taberner taj dio riješio u svoju korist. Do kraja dvoboja naš je igrač Španjolcu dopustio još samo tri break-lopte, od kojih nijednu nije realizirao, dok je on sam šest puta oduzimao servis suparniku, po dva puta u svakom setu.

Previous articlePolicija: Navijači ubacili baklju u policijsko vozilo puno policajaca!
Next articleTragikomičan video iz Bugarske: Penal za opstanak u 95. minuti, svađa kapetana i napadača tko će pucati, a onda predsjednik kluba izlazi na teren (VIDEO)