Home Sport Euroliga: Primorje EB – Jadran HN 12:11

Euroliga: Primorje EB – Jadran HN 12:11

737
0

Nakon utakmice s dva velika preokreta, Primorjaši u Herceg Novi na uzvrat četvrtfinala Eurolige putuju s minimalnom prednosti. Nakon prve dvije četvrtine, Jadran dolazi do vodstva 4:5, a početkom treće četvrtine dolaze do prednosti od dva gola razlike i napada. Tek tada, Primorjaši ubacuju u višu brzinu za veliki preokret pa se u posljednju četvrtinu ulazi s dva gola prednosti za Riječane. Na samom početku zadnje četvrtine Primorje dolazi do najveće prednosti na utakmici od 11:8.

I kada su tribine očekivale potop Jadrana, dolazi do neobjašnjivog pada u igri Riječana što koriste gosti koji s tri gola za redom dolaze do izjednačenja. U posljednjim trenucima Varga ipak pogađa za pobjedu Primorja 12:11 (2:2, 2:3, 6:3, 2:3) i jednog gola prednosti za uzvrat.

Pogotke za Riječane postigli su Barać (3), Jelača (2), Franković (2), Denes Varga (2), Buljubašić (1), Paškvalin (1) i Daniel Varga (1), dok je kod crnogorske momčadi najraspoloženija bila riječka kolonija koju je predvodio Krizman s četiri gola.(rd)