Home Sport FOTO: Navijač u Turskoj razbio nos talijanskom nogometašu

317
0

Na uzvratnom susretu osmine finala Konferencijske lige između Sivasspora i Fiorentine dogodio se incident u posljednjim trenucima susreta kada je domaći navijač utrčao u teren i udario gostujućeg veznjaka Alessandra Bianca Fiorentina je na gostovanju u Sivasu pobijedila turski Sivasspor 4:1, potvrdivši 1:0 pobjedu iz Firenze.

Turski sastav poveo je u 35. minuti golom Erdogana Yesilyurta, no Fiorentina je uzvratila s četiri gola u nizu. U 44. minuti je izjednačio Artur Cabral, da bi u drugom dijelu golove zabili Nikola Milenković u 62. minuti, zatim je Dimitros Goutas u 78. postigao autogol, da bi se Gaetano Castrovilli u 90. upisao u strijelce.

U trenucima slavlja četvrtog gola talijanskog sastava, jedan je turski navijač utrčao u teren i šakom udario Bianca slomivši mu nos. “To što je Bianco udaren jednostavno je sramota, on nije ni vidio tipa kako dolazi, a sada ima slomljen nos”, rekao je trener talijanskog sastava Vincenzo Italiano za Sky Sport Italia.

“Publika je gurala svoju momčad naprijed, međutim ova gesta je sve pokvarila. Strašno je što je 20-godišnjak žrtva takvog nasilja u jednoj predivnoj večeri,” dodao je Italiano. Bila je to osma uzastopna pobjeda Fiorentine u ovom natjecanju. “Čekat ćemo da vidimo koga ćemo dobiti u četvrtfinalu, ali ponosni smo na ono što smo dosad postigli. Imamo mentalitet prave momčadi,” poručio je Italiano.