Home Sport FOTO: Primorje EB – Mornar 9:11

80
0

Vaterpolisti Primorja izgubili su na Knatridid protiv splitskog Mornara rezultatom 9:11 (2:3, 2:2, 2:3, 3:3) čime je Mornar završio na petom mjestu prvenstva Hrvatske s obzirom da su Splićani pobijedili i u domaćoj utakmici.

Primorjaši su u uzvratu cijelu utakmicu lovili prednost Mornara koja je krajem treće četvrtine iznosila 4 gola razlike. Ipak, upravo u finišu te četvrtine, Primorje smanjuje na dva razlike, a u posljednjoj četvrtini izjednačava rezultat. Nisu Riječani izdržali do kraja pa su u samom finišu do pobjede došli Splićani.

Previous articleUkrajina objavila snimku kako avionima Su-27 uništavaju Ruse na Zmijskom otoku!
Next articleZapovjednik posljednih branitelja Mariupolja poslao posljednju poruku supruzi!