Home Najnovije Gorgon u 74. i Acosty u 90. za preokret i pobjedu u...

Gorgon u 74. i Acosty u 90. za preokret i pobjedu u Koprivnici!

491
0

Rijeka je preokretom u drugom poluvremenu pobijedila Slaven Belupo rezultatom 1:2 u 12. kolu HT Prve lige.

Čovjek odluke bio je Maxwell Acosty koji je postigao gol u 90. minuti utakmice za preokret i tri boda. Rijeka može biti zadovoljna ovom pobjedom jer je u prvom poluvremenu odigrala najlošije poluvrijeme u cijeloj sezoni.

Slaven Belupo je poveo golom Radivojevića u 14. minuti. Riječani su protestirali jer domaći i sudac nisu zaustavili igru iako je prethodno na travnjaku ostao ležati Tomečak koji je u prethodnom duelu dobio udarac u glavu. Uslijedilo je mučenje ‘bijelih’ koji su prvu priliku izradili tek u 38. minuti susreta. Slično se nastavilo i u drugom dijelu dok trener Rijeke nije napravio tri izmjene i umjesto Murića, Capana i Puljića ubacio Acostyija, Pavičića i Čolaka. Upalilo je u 74. minuti kada je Gorgon poravnao iz situacije u kojoj su domaći reklamirali zaleđe. A onda je stigla 90. minuta u kojoj je Acosty zakucao ljevicom loptu u mrežu za preokret i konačnih 1:2 za Rijeku!