Home Sport Jadranski derbi: Hajduk – Rijeka 1:1

Jadranski derbi: Hajduk – Rijeka 1:1

841
1

Rijeka je remizirala s Hajdukom u utakmici odigranoj na Poljudu u sklopu 23 kola. Prvo poluvrijeme Jadranskog derbija završilo je rezultatom 1:1. Poveo je Hajduk u 30. minuti golom Vukušića iz kaznenog udarca. Riječani uzvraćaju u 42. minuti kada se Budicin snašao u jednoj gužvi u šesnaestercu domaćina i svladao nemoćnog golmana Hajduka Subašića.

U drugom dijelu Riječani uspijevaju sačuvati svoju mrežu, a minutu pred kraj ne koriste meč loptu kada je pilčićev udarac prvo odbio Subašić, a odbijanac Stepčić poslao preko grede.