Home Sport FOTO: Heber, Čolak i Kvržić slomili otpor neugodnih Lokosa!

467
0

Momčad Rijeke osvola je tri boda u neizvjesnoj pravoj prvenstvenoj utakmici protiv neugodne Lokomotive. Poveli su ‘bijeli’ u 23. minuti nakon što korner izveo Grahovac, loptu glavom prenio Čolak, a Heber glavom zakucao loptu u mrežu. Treba reći da su za Rijeku do tada mogla biti dosuđena dva kaznena udarca nakon prekršaja nad Escovalom i Čolakom u kaznenom prostoru gostiju.

U 40. minuti hladan tuš za preko 4 tisuće navijača Rijeke na Rujevici. Majstorović pronalazi put do gola Rijeke i izjednačuje nakon što je korner za Lokomotivu izveo Majer. Gosti zasluženo dolazi do izjednačenja.

Utakmicu je prelomljena u u 76. minuti. Riječani su presreli jedan napad gostiju, Heber sjajno asistirao za Čolaka koji je precizan za 2:1!

U prvoj minuti sudačke nadoknade konačan rezultat za pobjedu ‘bijelih’ 3:1 postavlja Kvržić!

Tijek utakmice:

Završena je utakmica pobjedom Rijeke 3:1

90 + 1 Iz igre izlazi Filip Bradarić, u igru ulazi Luka Capan.

90 + 1 Točku na i postavlja Kvržić hladnokrvnom egzekucijom nakon što je loptu gostujućoj obrani ukrao Puljić, a asistirao Pavičić

90′ Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

82′ Heber, najbolji igrač na terenu izlazi iz igre. Zamijenit će ga Puljić.

76′ Goooooooooooooooooool!!! Riječani su presreli napad gostiju, Heber sjajno asistira za Čolaka koji je precizan za 2:1!!!

75′ Pavičić odlično ubacuje iz slobodnog udarca s desne strane, a Kržić glavom zamalo pored lijeve stative.

74′ Iz igre izlazi Ivan Krstanović, u igru ulazi Dejan Radonjić

72′ Heberov novi pokušaj glavom završava ravn u rukama Šempera.

69′ Heber se probio po lijevoj strani, opalio s desetak metara ali opet pokraj gola.

65′ Prva prijetnja Rijeke u 2.poluvremenu, Čolak pokušava u padu s 5-6 metara ali bezopaso po gol Lokomotive.

64′ Riječani ne uspijevaju zagospodariti terenom, gosti su trenutno opasniji…

60′ Zuta pokušava s 20 metara ali visoko preko gola.

56′ Iz igre izlazi Matic Črnic, u igru ulazi Zoran Kvržić

54′ Majer za Loomotivu izvodi slobodan udarac sa 18 metara po sredini ali lopta se dva puta odbija od živog zida. Odmah zatim novi napad gostiju, Sluga sjajno zaustavlja veliku priliku Krstanovića!

51′ Prve minute drugog poluvremena bez puno uzbuđenja…

Završilo je prvo poluvrijeme…

45′ Črnic sjajan udarac s 20 metara i još bolja parada vratara Lokomotive.

44′ Zuta je opalio sa 17 metara, Šemper krajnjim naporom odbija loptu u korner.

40′ Gol za Lokomotivu! Majstorović pronalazi put do gola Rijeke nakon što je korner za Lokomotivu izveo Majer. Gosti zasluženo dolazi do izjednačenja – 1:1

29′ Stopostotna prilika Krstanovića nakon munjevite kontre Lokomotive. Napadač gostiju s pet metara promašuje loptu!

23′ Goooooooooooooooooool!!! Heber je glavom zakucao loptu nakon što je korner izveo Grahovac, a loptu glavom prenio Čolak – 1:0!!!

21′ I dalje traju napadi Rijeke, snažan Heberov udarac završava zamalo pokraj gola.

14′ Uzdah na Rujevici, Heber je opalio iskosa s 30-tak metara malo pored vrata Šempera

12′ Čolak u idealnoj poziciji ali nije dobro zahvatio loptu sa oko 8 metara pa ju je uspio zaustaviti golman gostiju

9′ Krstanović izlazi sam pred Slugu ali sudac Gavrilo opravdano sudi opasnu igru napadača gostiju

8′ Apsulutna inicijativa Rijeke, čini se da su ‘bijeli’ oštećeni u dva navrata kada se mogao suditi kazneni udarac nakon potezanja Escovala u 7. minuti i prekršaja nad Čolakom minutu kasnije

3′ Prodor Ivanušeca i udarac pored gola Rijeke

1′ Počela je utakmica između Rijeke i Lokomotive na Rujevici

RIJEKA: Sluga, Žuta, Punčec, Escoval, Leovac, Bradarić, Grahovac, Črnic, Pavičić, Heber, Čolak.

LOKOMOTIVA: Šemper, Barić, Majstorović, Kolinger, Musa, Šunjić, Knežević, Havojić, Majer, Ivanušec, Krstanović.

Previous articleMatjaž: Pobjeda kao nagrada za neviđenu upornost! (VIDEO)