Home Sport FOTO: Još jedan ludi derbi: Riječani vodili s 3 razlike pa prosuli...

545
0

Još jedan ludi derbi Rijeke i Dinama završio je istim rezultatom kao onaj prošli na Maksimiru. Riječani su nakon prvog poluvremena vodili 3:0 ali se u drugom poluvremenu Dinamo vratio u utakmicu i čak na kraju bio bliže pobjedi.

U 7. minuti Drmić je primio loptu na 18 metara, naciljao i sjajno pogodio za 1:0!

U 38. minuti Vučkić je potegnuo, Livaković odbio loptu, a Drmić pospremio u mrežu za 2:0!

Rijeka ne prestaje zabijati! Nakon ubačaja i gužve u kaznenom prostoru Dinama najbolje se snašao Darko Velkovski i zabio za visokih 3:0 Rijeke u 42. minuti.

U 57. minuti nakon prekršaja Vučkića na Šutalu, Pajač je pokazao na bijelu točku, a Petković je bio siguran za 3:1.

Samo nekoliko minuta kasnije ponovno kazneni udarac za goste! Nakon provjere VAR-a zbog igranja Velkovskog rukom, Pajač je pokazao na bijelu točku, a Petković na isti način svladao Zlomislića za smanjenje rezultata na 3:2.

U 7. minuti Ivanušec je pucao, Zlomislić odbio, a Oršić pospremio u mrežu. Nakon dugog pregledavanja VAR-a, pogodak je opravdano poništen zbog prekršaja Ivanušeca!

U 82. minuti izjednačenje! Mišić je ubacio, Andrić je zabio za 3:3.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, svakome po bod.