Home Sport Lazio preokretom do pobjede nad Interom, Ivan Perišić među strijelcima!

Lazio preokretom do pobjede nad Interom, Ivan Perišić među strijelcima!

399
0

Nogometaši Lazija su u Rimu preokretom došli do pobjede nad aktualnim prvakom Interom svladavši ga s 3:1 (0:1), iako su gosti na poluvremenu imali prednost.

Tu im je prednost donio naš reprezentativac Ivan Perišić koji je u 12. minuti bio precizan izvođač iz kaznenog udarca.

Preokret počinje nakon dosuđenog kaznenog udarca za Lazio u 64. minuti, na intervenciju VAR-a. Ciro Immobile je bio siguran realizator. Pobjedu domaćoj momčadi donijeli su Felipe Anderson pogotkom u 81. minuti i Sergej Milinković-Savić u prvoj minuti sučevog dodatka.

U početnoj postavi Intera bili su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, a kod Lazija je u prvih 11 bio Toma Bašić. Perišić i Bašić su zamijenjeni u 66, odnosno 67. minuti, dok je Brozović do kraja ostao na terenu u prvom ovosezonskom porazu Intera koji je sa 17 bodova ostao na trećem mjestu, iza Napolija (21) i Milana (19) koji imaju utakmicu manje.