Home Najnovije Ljubičić utrpao četiri gola u sat vremena!

Ljubičić utrpao četiri gola u sat vremena!

79
0

Marin Ljubičić, 20 godišnji hrvatski napadač LASK-a iz Linza koji je ondje na posudbi iz Hajduka, ima sezonu iz snova. U novom kolu austrijskog prvenstva zabio je pogodak već u prvoj minuti susreta, a žrtva je bio Wolfsberger, klub s kojim je Dinamo pretprošle sezone igrao u skupini Europa lige. Već u 21. minuti zabio je i svoj drugi gol na susretu, u 38. je poentirao za 4:0, a u 58. za 5:1.

Mladi napadač je u prvoj utakmici u kupu zabio hat-trick, a onda je u susretu 1. kola austrijske Bundeslige asistirao za vodeći gol LASK-a, koji je pobijedio Austriju iz Klagenfurta 3:1. Kasnije je i zabio lijep gol. Ljubičić je tako nakon nepune četiri utakmice na učinku od devet golova i jedne asistencije. Time je već skoro premašio učinak iz cijele prošle sezone u Hajduku. Tada su mu za šest golova i tri asistencije trebale čak 34 utakmice.

Previous articlePlanira vjenčanje, a u međuvremenu se seksa s oženjenim kolegom: ‘Ni na poslu se ne možemo suzdržati…’