Home Sport Pogledajte prvijenac Čolaka za Rangerse

Pogledajte prvijenac Čolaka za Rangerse

147
0

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac prvog pogotka u domaćoj pobjedi Rangersa protiv Kilmarnocka 2:0 (0:0) u susretu 2. kola škotskog nogometnog prvenstva. Čolak je u 51. minuti odigrao dupli pas s Lawrenceom nakon kojega je došao u čistu situaciju za postizanje pogotka, koju nije propustio. To je prvi Čolakov pogodak za Rangerse, u koje je ovoga ljeta stigao iz grčkog PAOK-a.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK ČOLAKA

Čolak je na terenu bio do 64. minute kada ga je zamijenio Morelos, koji je u 88. minuti postavio konačnih 2:0. U istoj toj 64. minuti na travnjak je za Rangerse ušao Borna Barišić. Josip Juranović odigrao je cijeli susret za Celtic, koji je kao gost svladao Ross County 3:1 (0:0).

Previous articleLjubičić utrpao četiri gola u sat vremena!
Next articleMedeni mjesec im pokvario račun u restoranu: ‘Na stolu nije bilo cjenika, a konobar bezobrazan’