Home Sport Orijent uvjerljivo poražen na Kantridi, Istra na pragu ostanka u 1. ligi!

Orijent uvjerljivo poražen na Kantridi, Istra na pragu ostanka u 1. ligi!

549
0

Puljani su na riječkoj Kantridi s 3:0 golovima Šime Gržana i Maganjića pobijedili Orijent u prvoj utakmici kvalifikacija za prvu ligu. Uzvrat je 5. kolovoza u Puli.

Prva dva pogotka na utakmici postigao je Gržan, prvoga u 8. minuti iz kaznenog udarca, a drugoga u 64. minuti, da bi konačni rezultat postavio Maganjić u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Istra je do prednosti stigla vrlo rano nakon što je Smolčić nepotrebno u svom kaznenom prostoru srušio Guzinu, a Gržan je bio siguran izvođač najstrože kazne.

Već u 22. minuti situacija za domaće je postala praktički bezizlazna jer je zbog opasne igre isključen Ivančević. U samom finišu utakmice isključeni su i Gerc u redovima domaćina zbog nesportskog ponašanja te gostujući igrač Ivančić zbog preoštrog prekršaja.