Home Najnovije Pogledajte što je ruski igrač pokazivao svojoj klupi prije nego što je...

Pogledajte što je ruski igrač pokazivao svojoj klupi prije nego što je zabio autogol

0

Hrvatska je ostvarila plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru pobjedom 1:0 protiv Rusije na natopljenom terenu punog Poljuda. Jedini pogodak pao je u 81. minuti, a bio je to autogol Rusa Fjodora Kudrjašova.

U samoj završnici utakmice zadnjeg kola, pri rezultatu 0:0, koji je njegovoj reprezentaciji zadržavao prvo mjesto skupine i jamčio izravan odlazak na SP, Kudrjašov je pred svojim golom loptu koju je ubacio Sosa poslao u rusku mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL

Ipak, kad se detaljno pogleda snimka pogotka koji je postigao Kudrjašov, može se vidjeti na njenom samom početku kako je ruski branič bio u problemima samo desetak sekundi prije nego je pao gol.

Uhvatio se za zadnju ložu, malo zašepao i nešto signalizirao klupi. Nije potpuno jasno što je htio poručiti, ali čini se da je htio dati znak da mu je potrebna zamjena i da ne može nastaviti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here