Home Sport Prijateljska utakmica: Rijeka – Ankaran 2:0

Prijateljska utakmica: Rijeka – Ankaran 2:0

1195
0

Nogometaši Rijeke pobijedili su Ankaran iz Slovenije 2:0 u pripremnoj utakmici odigranoj u Umagu.
Rijeka je u reprezentativnoj pauzi na tri dana Rujevicu zamijenila terenima u kompleksu Stella Marisa, a posljednjeg dana odigrala je pripremnu utakmicu protiv slovenskog prvoligaša i tako zaključila svoj boravak u Istri.
U utakmici s puno trke i želje, Rijeka je očekivano bila momčad koja je dominirala, a na kraju je posjed lopte okrunila s dva gola.
Prvi gol stigao je u 34. minuti. Pavičić je lijepo ubacio, Jelić je ušao na prvu vratnicu i poentirao za vodstvo Rijeke – 1:0.
Drugi gol i potvrda pobjede stigao je u 80. minuti. Puljić, koji je u 52. minuti zamijenio Jelića, prošao je po desnom boku.
Uslijedio je ubačaj, Gorgon je pucao, a vratar Ankarana obranio pokušaj. Lopta se odbila do Hebera kojem je preostalo gurnuti je u mrežu – 2:0.