Home Sport Primorje u Beogradu vodilo 5 razlike pa izgubilo!

Primorje u Beogradu vodilo 5 razlike pa izgubilo!

249
0

Vaterpolisti Primorja Erste bank izgubili su na startu polufinalnog turnira Regionalne lige koje se igra u Beogradu iako su protiv Partizana imali vodstvo od čak 3:8.

„Crno-bijeli“ su poveli sa 2:0, na kraju prve četvrtine, na semaforu je pisalo 3:3, a zatim je uslijedio sjajna druga četvrtina Riječana koju su dobili sa 5:0. Primorje je vodilo sa 8:3 i činilo se da im samo čudo može oduzeti pobjedu. Međutim, čudo se ipak dogodilo.

Partizan se nije predao, uspio je smanjiti na 6:8, dva puta je zatim pogađao okvir gola, a sjajno je branio i njihov golman Bulajić. Deset sekundi prije kraja treće četvrtine, domaći pogađaju za 7:8 i utakmicu uvode u potpuno neizvjesnu završnicu.

Uslijedio je rat živaca. Arsenije Mitrović je pogodio za 8:8 nešto više od tri minuta prije kraja. Primorje nije iskoristilo dva igrača više, a Amerikanac u sastavu Partizana, Šefild Logan je pogodio za 9:8. Kuriozitet je podatak da Primorjaši u drugom poluvremenu nisu dali nijedan gol.

Golove za Partizan, postigli su: Stefan Mitrović i Andrej Barać po dva, Petar Jakšić, Arsenije Mitrović, Mihajlo Andrin, Zoran Božović, Šefild Logan po jedan. Kod Primorja, strelci su bili: Dario Rakovac tri, Ivan Vrbnjak i Tin Brubnjak po dva, Sven Augusti jedan gol.

Primorje Erste bank – Partizan 8:9 (3:3, 5:0. 0:4, 0:2). Plivalište “Gale Muškatirović” u Beogradu.

PRIMORJE ERSTE BANK: F. Čubranić, Burburan, N. Čubranić, Letica, Brubnjak 2, Blažić, Vrbnjak 2, Rakovac 3, Augusti 1, Jurišić, Babić, Paparić, Olić, Car.

PARTIZAN: Bulajić, Božović 1, Barač 2, Nešić, Schofield 1, Jakšić 1,Vergara Real, A.Mitrović 1, Banović, Gak, Andrin 1,S. Mitrović 2, Glušac, Timotijević.