Pomalo sretno su jučer Riječanke pokupile 3 boda iako rezultat upućuje na drukčije. Vrlo rano su došle do vodstva u 5′ golom Cicijelj nakon izvedenog kornera. Bilo je tu obostranog preskakanja igre, traženja načina da se ugrozi gol protivnika, i u tome su ovaj put bile s(p)retnije Riječanke.
Imale su Agramerke izglednu priliku u petercu Riječanki, ali je vratarka Jerbić bila na visini zadatka, i uspjela iskrenuti loptu van gola. Prvo poluvrijeme zapečatila je kapetanica Riječanki Čop, sa 11m. Nastavak igre uz ponovnu dominaciju Riječanki, ali i puno posla za Klarić i Turkanović u obrani. Čop povisuje na 3:0, a onda 11 m za Agram, koji koristi Bukač. Konačnih 4:1 postiže Valušek koja se najbolje snašla pred vratima gošći. Pred gotovo sami kraj utakmice, odsjela je lopta “Agrama ” na gredu Riječanki ali se i vižljasto odbila u teren.
Nakon tri susreta, Riječanke imaju maksimalan broj bodova. Uz poteškoće sa ozljedama i obvezama, ipak se nisu okliznule i prosule bodove. Nakon tri kola Riječanke su prve na tablici uz gol razliku 13:2.Druge su Osječanke koje imaju utakmicu manje.
S obzirom na okupljanje reprezentacije povodom odigravanja kvalifikacijske utakmice predstoji pauza u prvenstvu. Prilika je to riječkim nogometašicama malo odmora i konsolidaciju redova.
Kadetkinje nakon slobodnog kola, u subotu 21.9.2013. dočekuju ŽNK Pregradu. Utakmica počinje u 14.30 na igralištu Krimeja.(gordana hajtić)



































