Home Sport VIDEO/FOTO: Rijeka – Lokomotiva 3:2

VIDEO/FOTO: Rijeka – Lokomotiva 3:2

1124
0

U iznimno uzbudljivoj utakmici punoj preokreta Rijeka je došla do tri boda protiv Lokomotive pobijedivši rezultatom 3:2. Poveli su ‘bijeli’ u 19. minuti nakon duge lopte Anasa Sharbinija za Tomečaka. Ovaj u kontri pretrčava 50 metara i pogađa stativu, a na odbijenu loptu natrčava upšravo Sharbini za 1:0. Hladan tuš na Kantridi u 35. i 36. minuti kada Budimir u dvije minute postiže dva gola za preokret i odlazak na odmor s prednošću gostiju.

U 52. minuti Rijeka dolazi do izjednačenja nakon jedne minijature Sharbinija koji je izbacio Moisesa, a ovaj na drugoj stativi pronašao Kramarića koji nije imao težak posao za 2:2. Točku na i stavlja Brezovec u 80. minuti kojeg je u petercu iz kornera pronašao sjajni Sharbini za konačnih 3:2 za Rijeku.