Home Sport Rijeka preokretom do pobjede u Varaždinu!

Rijeka preokretom do pobjede u Varaždinu!

239
0

U susretu 35. kola Prve HNL Rijeka je u Varaždinu pobijedila domaćina 3:2 i tako ga uoči posljednjeg kola ostavila na začelju ljestvice.

Domaćin je poveo u 39. minuti golom Jorgea Obregona. Capan je pogriješio odigravši povratnu loptu, a Obregon je pobjegao obrani Rijeke i svladao Nevistića. U 62. minuti gosti dolaze do izjednačenja preko Menala. Samo pet minuta kasnije za potpuni preokret zabija Capan. Na 3:1 povisio je Josip Drmić, no pet minuta kasnije Novoselec smanjuje prednost gostiju.

Rijeka za trećom Goricom sada zaostaje jedan bod, ima 58 bodova, dok je Varaždin na začelju s 28, bodom manje od devete Istre 1961.

U 17.05 počinje dvoboj između Šibenika i Hajduka, a od 19.10 sastaju se Gorica i Dinamo.(HRT)