Home Mozaik Sve je spremno za Thompsonov koncert: Ne dolazite u japankama, poručuju organizatori

Sve je spremno za Thompsonov koncert: Ne dolazite u japankama, poručuju organizatori

0
MixCollage 04 Jul 2025 09 57 PM 4705
MixCollage 04 Jul 2025 09 57 PM 4705

Dan uoči velikog koncerta Marka Perkovića Thompsona na zagrebačkom Hipodromu, organizator Mirko Gudelj otkrio je ključne informacije vezane uz posljednje pripreme. Naglasio je da je završena generalna proba i da je sve spremno za spektakl.

“Dosta ljudi u Zagrebu ju je čulo i zvuk je perfektan”, rekao je Gudelj u razgovoru za Dnevnik Nove TV.

Pripremljeni sigurnosni protokoli i dolazak štićenih osoba

Gudelj je potvrdio kako je dolazak štićenih osoba već najavljen, a sigurnosni protokoli su detaljno usklađeni sa svim nadležnim službama.

“Sve je već dogovoreno s našim sigurnosnim timom. Sve se zna i spremni smo”, izjavio je.

Organizatori apeliraju: Ne dolazite u japankama i dođite ranije

Posjetitelji koncerta dobili su i nekoliko važnih savjeta. Organizatori posebno upozoravaju na odabir odjeće i obuće. Japanke nisu poželjne zbog terena i sigurnosti.

“Važno je da dođu u primjerenoj odjeći, a ne u japankama, i da na područje oko Hipodroma dođu prije koncerta”, naglasio je Gudelj.

Gdje se nalazi Thompson? Lokacija je tajna

Marko Perković Thompson i njegov bend uoči koncerta nalaze se na tajnoj lokaciji, gdje se pripremaju za nastup i prate sve što se događa oko organizacije.

“Čuvamo i njega i bend. Oni su na tajnoj lokaciji, sve prate, sve vide i jedva čekaju da krenu”, otkrio je Gudelj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here