Home Mozaik VIDEO: Dječak uletio na teren u Bundesligi

221
0

Borussia Dortmund je u petom kolu Bundeslige rezultatom 1:0 pobijedila Hoffenheim. Jedini gol zabio je kapetan Marco Reus u 16. minuti kada se najbolje snašao u gostujućem kaznenom prostoru i jedan odbijanac spremio u mrežu. Utakmica je nakratko zaustavljena u 84. minuti.

Hoffenheim je došao pred gol dortmundske momčadi te bio u prilici pucati kada je na teren uletio dječak za kojim su trčali redari. Mladić u dresu Borussije otišao je do 19-godišnjeg veznjaka domaćina Judea Bellinghama. Mlada engleska zvijezda oduševila je reakcijom. Bellingham je popričao s dječakom te ga otpratio s terena. Navijači su reakciju nogometaša pohvalili pljeskom.