Home Sport VIDEO: Kamera pratila Modrićevo slavlje nakon utakmice u kojoj je Real deklasirao...

293
0

Real je na društvenim mrežama objavio dvije minute dugu snimku proslave svojih nogometaša nakon pobjede 4:0 protiv Barcelone u uzvratnom polufinalnom susretu Kupa kralja. U fokusu kamere koja je pratila slavljenički odlazak igrača s klupe prema svlačionici bio je Luka Modrić.

Podsjetimo, Real Madrid gostovao je kod Barcelone u drugoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja, nakon prvog susreta koji je na domaćem terenu izgubio s 1:0. Junak uzvratne utakmice bio je Karim Benzema s tri postignuta gola, zabio je i Vinicius Junior, a Modrić se istaknuo dobrom igrom i asistencijom kod gola za prednost 2:0.

Snimke proslave Reala odmah su se proširile društvenim mrežama, a madridski klub jučer je objavio još jednu, onu koja je pratila reakciju igrača odmah po završetku utakmice. Fokus je bio na Modriću koji je sjeo na klupu u 87. minuti i s nje ispratio pobjedu svoje momčadi kojom je izboren ogled s Osasunom u finalu natjecanja.