Home Sport VIDEO: Rakitić se iza pobjede obratio navijačima i suigračima

8
0

SKUPINA G Lige prvaka u potpunosti je otvorena pred posljednje kolo grupne faze. Sve četiri momčadi u igri su za prolazak u osminu finala, a u ovom trenutku bodovno najbolje stoji Lille (8 bodova), ispred RB Salzburga (7) i Seville (6), koja je jučer s 2:0 pobijedila Wolfsburg (5). U toj je utakmici asistenciju upisao Ivan Rakitić.

Bivši hrvatski reprezentativac igrao je do 90. minute susreta s njemačkom momčadi, a odličan potez imao je u 12. minuti, kada je krasnom loptom pronašao Joana Jordana za prvi gol na utakmici. Rakitić je nakon golova koje je postigao Salzburgu i Wolfsburgu u prva dva kola natjecanja tako stigao i do prve asistencije.

► KLIKNI LINK I POGLEDAJ RAKITIĆEVU ASISTENCIJU

Susret je prokomentirao na Instagramu, na kojem je napisao: “Vrlo važna domaća pobjeda! Hvala našim navijačima na podršci! Sve je moguće uz zanos! Idemo ekipa!”

Previous articleŽena mu našla jezive poruke u telefonu od kojih nije mogla doći k sebi: Odmah je pozvala policiju
Next articlePavela izašao iz Mosta, postaje li Komadinin žetončić?