Home Sport Eintracht pobjednik Europske lige!

Eintracht pobjednik Europske lige!

176
0

Eintracht je pobjednik Europske lige! Najzaslužniji za ovaj trofej je njihov golman Trapp koji je u samom finišu produžetaka fantastičnim obranama izborio jedanaesterce, a onda obranio ključan udarac Ramseya koji jedini nije pogodio s bijele točke u pet serija izvođenja penala.

U 57. minuti Rangersi su poveli 1:0. Strijelac je Joe Aribo. Sow je glavom vraćao loptu prema Tuti, koji je pao u ključnom trenutku, a Aribo je samo pokupio loptu, sjurio se prema golu i matirao Trappa za vodstvo Škota.

U 70. minuti Frankfurt je poravnao. Strijelac je Rafael Borre. Kostić je precizno ubacio pred gol, a Kolumbijac se ubacio između dva stopera Rangersa i poravnao rezultat na 1:1.
Ovakav ishod nije išao na ruku Rijeci i Hajduku koji su izgubili šanse za plasmanom u Europsku ligu. Pobjednik Kupa će izboriti tek u 3. pretkolo Konferencijske lige.

Previous articleTeške borbe u Donbasu, Rusi napreduju kod Popasne!