Home Sport Evo gdje možete gledati današnji derbi Hajduka i Rijeke

Evo gdje možete gledati današnji derbi Hajduka i Rijeke

282
0

Danas je veliki dan za ljubitelje hrvatskog nogometa, jer se Hajduk i Rijeka suočavaju u stotom ligaškom Jadranskom derbiju, s početkom u 17:45. Hajduk dočekuje Rijeku kao vodeću momčad prvenstvene ljestvice s tri boda više od drugoplasirane Rijeke. Ova utakmica obećava uzbuđenje i strast na terenu, budući da su obje ekipe u sjajnoj formi.

Hajduk i Rijeka su se već sastali dva puta ove sezone, a oba puta domaćin je slavio rezultatom 1:0. Rokas Pukštas bio je junak Hajduka u drugom kolu, postigavši pobjednički gol u 60. minuti. U 11. kolu, Rijeka je uzvratila s pobjedom, a strijelac odlučujućeg gola bio je Nika Janković iz bijele točke u 63. minuti.

Ova utakmica ima veliki značaj za oba kluba, ali treba napomenuti da ona neće definirati sve. Hajdukovi trener Mislav Karoglan naglašava da je ovo samo prvi od 17 koraka i da Europa još nije osigurana. Karoglan izražava veliko poštovanje prema Rijeci, ističući da će derbi odlučivati nijanse.

Željko Sopić, trener Rijeke, izjavljuje da je ovaj susret prva i druga momčad lige pred punim Poljudom, te da će njegova ekipa izaći s gardom i vjerovati u pozitivan ishod.

Za sve one koji ne mogu biti prisutni na stadionu, utakmicu možete pratiti putem prijenosa na MAXSport 1.