U finalu završnog turnira Jadranske vaterpolske lige, koji se održava u Zadru, igrat će dubrovački Jug CO i riječko Primorje EB. U polufinalu Jug je pobijedio Mladost sa 8:7, a Primorje je svladalo Jadran iz Herceg Novog sa 8:3.
U drugoj polufinalnoj utakmici Primorje je svladalo Jadran iz Herceg Novog sa 8:3 (2-0, 3-1, 2-2, 1-0). Za Primorje Paulo Obradović je zabio 2 gola, a Cosmin Radu, Ivan Krapić, Denese Varga, Anđelo Šetka i Ivan Buljubašić po jedan. Kod Jadrana strijelci su bili Željko Kovačić, Jovan Sarić i Luka Sekulić.
“Odigrali smo rutinsku utakmicu u kojoj se nismo željeli previše umarati i to smo i ostvarili. Čuvamo energiju za sutra i vjerujem kako ćemo odigrati utakmicu na visokom nivou i osvojiti Finalni turnir Triglav Jadranske lige!“ – izjavio je trener VK Primorje EB Ivan Asić.
Finalna utakmica igrat će se u nedjelju u 1:15 sati.






















































