Livaković pogođen s tribina, potekla krv!

159
0
210ff7e6 c68b 4057 95a6 0b443032f8bf

FENERBAHČE je u dramatičnoj utakmici na gostovanju kod Trabzonspora golom Michyja Batshuayija u 87. minuti slavio 3:2 i nastavio je neizvjesnu utrku za titulom prvaka s gradskim rivalom Galatasarayem. Fener je s dva gola Freda u prvom poluvremenu imao lagodnih i komotnih 2:0, no onda je domaćin golovima Bardhija u 63. i Trezegueta u 78. minuti s bijele točke izjednačio.

OVDJE POGLEDAJTE SVE GOLOVE.

Fener umalo prosuo 2:0, Livaković primio nespretan gol pa udarao po vratnici

Posebno je zanimljiva bila situacija kod prvog gola domaćina. Bardhi je iskosa, iz slobodnog udarca, krasno šutirao i iznenadio je nespremnog Dominika Livakovića, koji je u bijesu zbog primljenog pogotka udarao po vratnici. Ipak, u samoj završnici i Livakovića i Fener je spasio Batshuayi.

OVDJE POGLEDAJTE GOLČINU BARDHIJA.

Kaos na kraju

U zadnjim sekundama totalni kaos. Livakoviću se u devetoj minuti sudačke nadoknade ukazivala pomoć, a netko s tribina je nepoznatim predmetom pogodio hrvatskog golmana u glavu što mu je raskrvarilo bradu. Ubrzo nakon toga izbio je i sukob između brojnih igrača obje momčadi, koji su se fizički obračunali na terenu. Pri pokušaju izlaska s terena je hrvatski golman dobio i udarac u glavu od nepoznate osobe nakon što su i navijači provalili u teren.