Home Sport Napolijev oružar uletio u kadar Dilette Leotte, oduševio publiku predivnom gestom

153
0

Napoli je jučer pobijedio Atalantu 2:0 u 26. kolu Serie A, a junak domaćina bio je Kviča Kvaratškelia, koji je u 60. minuti fantastično zabio za 1:0. Drugi gol zabio je bivši dinamovac Amir Rrahmani u 77. minuti i tako je Napoli pobjegao drugoplasiranom Interu na 18 bodova prednosti.

Pažnju uoči utakmice neočekivano je ukrao Napolijev oružar i glavni barmen Tommaso Starace, koji je svojom gestom barem na jedan dan postao zvijezda u Italiji. Naime, Starace je uletio u emisiju DAZN-a, koju vodi najpopularnija nogometna voditeljica Diletta Leotta.

Starace je kavom počastio Leottu, ali i njezine goste i bivše legendarne nogometaše Ciru Ferraru i Massima Ambrosinija, što je oduševilo talijansku javnost. Video možete pogledati ovdje. (index.hr)