Sport

Prijateljska utakmica: Rijeka – Servette 3:1

Rijeka je u drugoj pripremnoj utakmici u Portugalu stigla do prve pobjede. U utakmici protiv švicarskog drugoligaša Servettea momčad Igora Bišćana slavila je rezultatom 3:1.

Riječani su poveli nakon 26 minuta igre nakon što je nad Puljićem skrivljen prekršaj u kaznenom prostoru, a sudac dosudio najstrožu kaznu. Siguran je izvođač bio Heber.

Na 2:0 Rijeka povisuje u 74. minuti. Protivnički vratar istrčao je na tridesetak metara od vlastitog gola što je iskoristio Zoran Kvržić koji je zabio lobom zabio..

Treći gol Rijeka je postigla u 80. minuti kada se u strijelce upisao Luka Capan. Do kraja susreta Servette je uspio ublažiti poraz, strijelac je u prvoj minuti sudačke nadoknade bio Alex Schalk za konačnih 3:1 za Rijeku.