Home Sport Trener Varaždina: Rijeka izgleda najbolje

Trener Varaždina: Rijeka izgleda najbolje

198
0
ezgif 4 0071dcc8af

U dinamičnom susretu 23. kola SuperSport HNL-a, GNK Dinamo slavio je protiv Varaždina rezultatom 1:0 na stadionu Maksimir. Odlučujući gol postigao je Bruno Petković iz penala u 18. minuti susreta, dok je Marko Dabro u 81. minuti propustio priliku za izjednačenje promašivši penal za goste. Ovom pobjedom Dinamo ostaje u borbi za prvo mjesto, sada zaostajući šest bodova za vodećom Rijekom, ali uz utakmicu manje.

Dinamo je dominirao u prvih pola sata susreta, no sretni penal donio im je prednost koju su uspjeli sačuvati. Trener Varaždina, Nikola Šafarić, izjavio je: “Rijeka trenutačno najbolje izgleda. Imaju dobar niz, stabilni su, ali bit će to mrtva utrka do samoga kraja. Neka bolji na kraju bude prvak. To je draž ove sezone, ranijih godina je možda bilo napetije u donjem dijelu tablice, a sad se zakompliciralo i na vrhu.”

Ovaj susret pokazuje kako se borba za titulu nastavlja, s Dinamom koji ne odustaje od trke za prvom pozicijom, dok se Rijeka čini kao ozbiljan konkurent. S obzirom na neizvjesnost u vrhu tablice, navijači mogu očekivati ​​uzbudljivu završnicu sezone u SuperSport HNL-u.