Home Najnovije VIDEO: Modrić triput asistirao u 45 minuta. Real razvaljuje Levante!

231
0

Real Madrid i Levante igraju utakmicu 36. kola La Lige. Domaćin je u Madridu poveo golom Ferlanda Mendyja u 13. minuti, i to poslije asistencije Luke Modrića. Hrvatski kapetan iz svoje je polovice lijepo izbacio francuskog lijevog beka u veliku prigodu, a to je rezultiralo vodstvom novog španjolskog prvaka.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVU ASISTENCIJU MODRIĆA.

Karim Benzema je u 19. minuti pogodio za 2:0 nakon asistencije Viniciusa Juniora. Real je do 3:0 došao preko brazilskog ofenzivca Rodryga u 34. minuti. Asistent je ponovno bio Luka Modrić, koji se izvukao po desnoj strani Realovog napada. Uslijedilo je precizno proigravanje prema Brazilcu, koji to nije mogao promašiti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGU ASISTENCIJU MODRIĆA.

Na 4:0 Real je povisio preko Viniciusa Juniora u 45. minuti. Asistent je bio još jednom Luka Modrić. Brazilac je lako poentirao nakon duplog pasa s hrvatskim kapetanom.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ TREĆU ASISTENCIJU MODRIĆA.

Modrić je ovim hat-trickom asistencija postao prvi igrač ove sezone u La Ligi kojem je to uspjelo. Za Modrića je ovo bila 13. asistencija ove sezone u svim natjecanjima za Real Madrid. Zabio je i tri pogotka u 3110 minuta igre.

Previous articleRusija planira zaustaviti isporuku plina Finskoj?
Next articleGledatelji Eurosonga oduševljeni Konstraktom: ‘Ovo je apsolutno remek-djelo’ (VIDEO)