Home Sport VIDEO: Ronaldo zabio dva gola u prvom dijelu debija u S.Arabiji. Ramos...

449
0

Cristiano Ronaldo postigao je dva pogotka u prvom dijelu prijateljske utakmice zvijezda Al Hilala i Al Nassra protiv Paris Saint-Germaina. Prvi je zabio iz penala u 34. minuti za 1:1, a u šestoj minuti sudačke nadoknade nakon velike greške Sergija Ramosa pogodio je za 2:2.

Ronaldo je bio blizu toga da zabije gol glavom, ali lopta se od vratnice odbila u teren. Prvi je na lopti bio Sergio Ramos, ali on ju je promašio u pokušaju čišćenja pa je Ronaldo natrčao na nju i smjestio ju je u praznu mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RONALDOV DRUGI GOL.

Ronaldu je ova utakmica debi na terenima u Saudijskoj Arabiji te lako moguće zadnji ogled protiv Lionela Messija. Upravo se i Messi upisao u strijelce u trećoj minuti, a za PSG je u prvom dijelu još zabio Marquinhos. Neymar je promašio penal, dok je Juan Bernat dobio crveni karton.

U drugom dijelu je PSG ipak uspio doći do pobjede 5:4. Zabili su još Ramos, Kylian Mbappe i Hugo Ekitike, dok su za saudijske zvijezde pogodili Jang Hyun-Soo i Talisca. Ronaldo je igrao do 61. minute