Home Sport Kakva drama u Gorici! Sedam golova i pobjeda Rijeke u sudačkoj nadoknadi!...

Kakva drama u Gorici! Sedam golova i pobjeda Rijeke u sudačkoj nadoknadi! (VIDEO)

573
0

Najave prema kojima će se susret Gorice i Rijeke pretvoriti u ljepoticu kola pokazale su se opravdane. Čak 5 golova u utakmici u kojoj su Riječani, već tradicionalno, lovili rezultat. Ovog puta, čak dva puta su se vraćali u igru.

Iako su Riječani preuzeli inicijativu na početku susreta, do gola prvi dolaze domaćini. U 9. minuti nakon ubačaja s lijeve strane, Matar je pucao glavom, greda je spasila Rijeku. Nakon intervencije VAR-a sudac je pokazao na bijelu točku dosudivši prekršaj Krešića na Mitroviću u nastavku akcije. Kazneni udarac je u 12. minuti realizirao Lovrić 1:0.

U nastavku ‘bijeli’ imaju posjed lopte ali je Gorica znatno opasnija pa u još dva navrata greda spašava gol Zlomislića. U 35. minuti Delfi se oslobodio u kaznenom prostoru, Zlomislić je obranio udarac. Lovrić je natrčao i greda je spasila Rijeku.

U 42. minuti Delfi je ubacio s desne strane, Mitrović je pucao, vratnica je još jednom spasila Rijeku. Lopta se od okvira odbila Mataru, koji nije uspio reagirati i udarac glavom otišao je pored gola

U sljedećem napadu Rijeka dolazi do izjednačenja! U 43. minuti Tomečak je sjajno ubacio, a Abass poentirao glavom za 1:1!

I kada se očekivalo da će ekipe na odmor poravnate, u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Matar je pucao, Zlomislić obranio, a Marjanović pospremio loptu u mrežu za 2:1.

Na poluvremenu Tomić umjesto Tomečaka ubacuje Vukčevića.

Tek što su ekipe izašle na teren u 2.poluvremenu Rijeka opet poravnava! U 47. minuti Selahi je odigrao odličan dupli pas s Princeom i sjajno poentirao za 2:2!

Ofenziva Rijeke se nastavila. U 51. minuti Murić je je sjajno gurnuo za Selahija koji je izbio sam pred gol, Delfi ga je srušio i zaradio crveni karton, Gorica je ostala s igračem manje.

U 56. minuti Prince je pucao, lopta je pogodila braniča Gorice u ruku. Penal za Rijeku sigurno je u 58. minuti izveo Murić 2:3!

Do kraja utakmice Riječani su znalački sakrili loptu domaćinu i potpuno kontrolirali utakmicu do samog kraja, a onda je uslijedila neviđena drama!

U 90. minuti nakon jednog odbijanca, do lopte dolazi Fruk i sjajnim udarcem matira Zlomislića za 3:3.

I kad se već činilo da će plijen biti podijeljen, u 92. minuti nova nakon gužve pred golom Gorice, Pavičić zabija za 4:3!

Nije to bio kraj uzbuđenjima, u 93. minuti, gužva pred golom Rijeke, VAR soba signalizira mogući kazneni udarac ali Zebec nakon pregleda snimke odlučuje da je sve čisto. Tri boda idu u Rijeku!