Home Sport Rijeka i Osijek podijelili bodove!

Rijeka i Osijek podijelili bodove!

892
0

Rijeka i Osijek remizirali su u vrlo dobroj utakmici u kojoj su Riječani poveli sa igračem manje u 63. minuti, a Osječani uspjeli poravnati rezultat u 83. minuti. Jedan od ključnih trenutaka utakmice dogodio se u 59. minuti kada drugi žuti i crveni karton dobija Pavičića nakon jednog neopreznog starta.

Umjesto povlačenja, Rijeka nakon toga kreće naprijed što joj se isplatilo 4 minute kasnije kada je Smolčić ubacio s velike udaljenosti, obrana Osijeka nije dobro reagirala, Andrijašević je primio loptu i poentirao.

Konačan rezultat za poravnanje postavio je Bočkaj jednim sjajnim udarcem s 20 metara iskosa, neobranjivim za inače jako dobrog Nevistića.

Imala je Rijeka do kraja još jednu sjajnu priliku za pobjedu ali Andrijašević je bio zamalo neprecizan u 85. minuti.

Kraj! Rijeka – Osijek 1:1

85′ Sjajna prilika za Rijeku! Andrijašević je primio jednu dugu loptu, nije uspio pucati kako treba, a onda uspio ponovo doći do lopte i pucati s poda, ali udarac je otišao pored vratnice!

83′ Izjednačenje! Kontru Osijeka okončao je Bočkaj sjajnim udarcem s 20 metara – 1:1.

77′ Iz igre izlazi Josip Vuković, u igru ulazi Laszlo Kleinheisler.

77′ Iz igre izlazi Sandro Kulenović, u igru ulazi Ivan Lepinjica.

71′ Iz igre izlazi Ante Majstorović, u igru ulazi Petar Bočkaj.

71′ Iz igre izlazi Damjan Bohar, u igru ulazi Ante Erceg.

63′ GOOOOL!!! Franko Andrijašević! Rijeka – Osijek 1:0. Smolčić je ubacio s velike udaljenosti, obrana Osijeka nije dobro reagirala, Andrijašević je primio loptu i poentirao!

62′ Kakva prilika za Rijeku! Murić i Kulenović izigrali su duplim pasom obranu Osijeka, Murić izbija sam pred gol, ali Ivušić brani njegov udarac!

61′ Žuti karton za Miereza radi simulacije u šesnaestercu Rijeke

59′ Drugi žuti i crveni karton za Pavičića nakon jednog neopreznog starta. Rijeka ostaje s igračem manje.

58′ Najbolja prilika za Osijek! Jurčević je uzeo jednu loptu na 18 metara, napravio nekoliko koraka i pucao. Nevistić je odlično obranio, odbijanac je ponovo došao do Jurčevića ali njegov pokušaj opet brani golman Rijeke.

54′ Halilović je lijepo proigrao Tomečaka koji je ubacio za Andrijaševića, ali udarac glavom otišao je preko gola

46′ Počelo je 2. poluvrijeme

Završeno je prvo poluvrijeme – Rijeka – Osijek 0:0

43′ Umjesto Čerina koji zbog ozljede ne može nastaviti susret, ulazi Robert Murić

39′ Prilika utakmice! Kulenović je ubacio, Štefulj u sjajnoj prilici pucao glavom, a udarac otišao nekoliko centimetara pored stative

36′ Žuti karton Silvi zbog lakta

34′ Inicijativa Osijeka. Nakon kornera, Vuković je bio u odličnoj situaciji, ali pokušaj glavom otišao je preko gola

26′ Halilović iz kornera pronalazi glavu Čerina čiji udarac odlazi pored vratnice

16′ Žuti karton Pavičiću zbog simuliranja

15′ Opasan centaršut iz korenra, malo je nedostajalo Andrijaševiću da dođe do lopte na nekoliko metara od gola

12′ Vuković je dobio žuti karton nakon što je laktom pogodio u zatiljak Kulenovića

11′ Pavičić je povukao kontru proslijedio za Čerina koji je pronašao Štefulja. Uslijedio je odličan centaršut koji je preletio sve igrače Osijeka ali iznenadio i Kulenovića koji nije dobro reagirao,

6′ Rijeka je bolje krenula, Tomečak je ubacio, Kulenović pucao glavom, ali je lopta otišla pored gola

0′ Počela je utakmica

U utakmici 13. kola Hrvatski telekom Prve lige na Rujevici se sastaju Rijeka i Osijek. Stigli su i sastavi obje ekipe: