Sport

Vratnice i golman Cibalije zaustavili Rijeku u Vinkovcima

Utakmicom bez golova u Vinkovcima, Rijeka je matematički prepustila titulu prvaka Dinamu. Ne mogu navijači Rijeke previše toga zamjeriti ‘bijelima’ koji su tijekom cijelog susreta opsjedali gol Cibalie koji je spašavao iznimno raspoloženi vratar Brkić, a tri puta zatresla se i stativa. Riječani su posljednjih nekoliko minuta imali igrača više ali su u posljednjim trenucima mogli i izgubiti da ih sjajnom intervencijom nije spasio Sluga.

Kraj utakmice!

90+3′ Stopostotna prilika domaćih, Rijeku spašava Sluga!

87′ Crveni karton za Tomaševića koji zaustavlja Čolaka u napadu. Rijeka će u finišu imati igrača više!

81′ Pavičić ubacuje iz slobodnjaka, a Puljić s tri metra glavom gađa stativu!

74′ Iz igre izlazi Alexander Gorgon, u igru ulazi Matic Črnic.

59′ Cibalia ima sjajnu priliku. Kordić nakon kornera pokušava petom, a odbijenu loptu s tri metra šalje preko gola!

58′ Umjesto Capana ulazi Čolak

55′ Pavičić puca s deset metara, Cibalijina je začarana!

46′ Iz igre izlazi Momčilo Raspopović, u igru ulazi Leonard Zuta.

46′ Počelo je 2. poluvrijeme koje s dva opasna pokušaja otvara Gorgon

Kraj 1.poluvremena: Cibalia – Rijeka 0:0

45′ Nakon centaršuta s lijeve strane Gorgon puca s tri metra ali Brkić još jednom čudesno spašava svoj gol

37′ Nastavak pritiska Rijeke. Nakon kornera, Pavičić je dobio dva duela u šesnaestercu ali udarac je otišao preko gola

32′ Leovac opalio s desetak metara iskosa, Brkić još jednom brani!

25′ Gorgon pokušava petom s 2-3 metra, golman Cibalie brani, sudac označava zaleđe…

24′ Kvržić puca sa 16 metara nakon jednog odbijanca, Vinkovčane spašava vratnica!

15′ Nakon centaršuta Kvržića, Puljić puca zamalo pokraj gola

12′ Pavičić se izborio za udarac s desetak metara ali ravno u golmana

11′ Igra se na polovici Cibalije ali bez većih prilika Rijeke

5′ Slobodan udarac Gorgona s 30-tak metara završava u bloku

0′ Počela je utakmica Cibalia – Rijeka

U 17 sati u Vinkovcima počinje prvenstvena utakmica između Cibalie i Rijeke. susret možete pratiti uživo na našem portalu. Objavljeni su sastavi momčadi: